Kancelář školy: 577 431 309
Ředitelka školy: 577 431 387
Zástupkyně ředitelky školy: 577 019 051
Školní družina: 734 574 869
Jídelna: 734 574 899,
Školník: 734 574 889
E-mail: zsmalse@zsmalse.cz
IČ: 71 008 144  IZO: 102 319 499

Datová schránka: 6cpmunv

 

 

Upozornění

Kontejner na starý papír bude u školy přistaven až od úterý 15.6.2021.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se koná ve dnech

pondělí 14. 6. - středa 16. 6. 2021.

 

Na parkovišti bude během celé doby přistaven kontejner, do kterého můžete skládat sběr a jeho množství můžete sami zapisovat do sešitu ve sběrovém domku.

 

Finanční prostředky za sběr budou odevzdány do pokladny SRPŠ.

 

Děkujeme za spolupráci.

 

 

 

Land art

Žáci pátého ročníku v EVV odložili pastelky, barvy i další výtvarné potřeby a vyrazili do lesa vyrábět umělecká díla. Tématem hodiny byl Land art - tvoření z přírodnin. Při práci mohli využít pouze dostupné materiály. Žáky tvoření velmi bavilo, za pomoci přírodnin vznikaly postavy, okna do budoucnosti, hotely pro broučky, vodní příkop s vodotryskem, plachetnice, různé ornamenty a nápisy.
 
Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.
 
Mgr. Libuše Kazíková
 

Mike Alpha Lima Sierra Echo

 

Šifrovaná zpráva?  Žáci 9.B by jistě přišli na to, že jde o název naší školy znázorněný leteckou abecedou.

 

Začíná období dovolených u moře. To je ve 21. století spjato také s cestováním letadlem. Mezi vložením cestovního kufru na pojízdný pás a příletem do cílové destinace stojí spousty lidského úsilí a zodpovědnosti, které si mnohdy ani neuvědomujeme.

 

V rámci výuky zeměpisu na téma „doprava“ se žáci dozvěděli, jak funguje letadlo, letiště, komunikace s piloty či monitoring vzdušného prostoru. Do školy k nám totiž zavítal S. Mikuláštík, řídící letového prostoru, který se žákům snažil přiblížit, jaký proces se rozeběhne poté, co položíme kufr na pás.

 

 

Žákům 9.B děkuji a přeji co nejklidnější let v jejich další životní etapě.

 

 

Eva Mikuláštíková

 

 

Projekt 9. ročníku

Jako každý rok, tak i letos žáci devátých ročníků vytvářeli svůj odkaz na školní léta. Letošním projektem se stala skalka. Přestože se může zdát, že se jedná jen o hromadu hlíny a pár kamenů, tak je to práce poměrně náročná. Všichni zúčastnění se s touto výzvou poprali a dokázali, že mají šikovné ruce, dobré nápady a umí táhnout za jeden provaz. Slíbili jsme si, že se za rok u skalky sejdeme,  to už bude jistě krásně kvést.