Upozornění

V případě výpadku pevné telefonní linky volejte do kanceláře školy na mobilní telefon 734 574 879.

Děkujeme.

Pozvánka SRPŠ

Netradiční třídní schůzky

V pátek 14. září proběhly na naší škole "netradiční třídní schůzky" prvních ročníků. Během odpoledního bloku se rodiče navzájem seznámili a společně se svými dětmi prohloubili zábavnou formou vztahy v novém kolektivu.  Po krátké přestávce měli rodiče za úkol zabavit svěřené dítě. Po té proběhlo společné zhodnocení této aktivity a následovala beseda pro rodiče s psycholožkou Karin Konečnou na téma ,,Školní zralost". V době besedy si paní učitelky připravili pro děti sportovně-relaxační činnosti v tělocvičně. Večerní program pokračoval třídními schůzkami a volnou zábavou rodičů. Akce se velmi zdařila a těšíme se na další společné setkání.

Mgr., Bc. Kateřina Soukupová

Pozdrav ze školy v přírodě

Krásný pozdrav ze ŠVP v Novém Hrozenkově Vám zasílají učitelé a žáci 2.A, 2.B a 2.C.

Třídní schůzky se konají 18. 9. 2018 v 16.30 hodin v učebnách.

Prodej čipů bude během třídních schůzek od 16.00 - 18.00 hodin. Cena jednoho čipu je 100 Kč. Připravte si prosím potřebnou hotovost dle Vámi objednaného počtu čipů.

PROJEKT "NAPŘÍČ ZLÍNEM"

V pátek 7. 9. 2018 proběhl v naší škole projekt s názvem "Napříč Zlínem". Jeho cílem bylo zpracovat a zhodnotit všechny referáty, výkresy, pracovní listy a další materiály, které žáci vytvořili během loňského školního roku na téma Zlín. Žáci celé školy byli rozlosováni do 17 skupin. V každé skupině byly zasoupeny 2. - 9. ročníky. Každá skupina měla určené téma např. architektura, kultura, osobnosti, pověsti a povídky, zeměpisné informace, fauna a flora a další. Z přinesených materiálů žáci společně vytvořili lapbook na dané téma. Na výsledek jejich práce se můžete podívat zde.

Určitě souhlasíte, že práce jsou mimořádně zdařilé a můžeme být na žáky pyšní.

Mgr. Pavlína Pištínková a Mgr. Olga Šuranská

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se koná 10. září v době od 7.15 do 8.00 a od 14.00 do 17.30 hodin.

Informace pro rodiče žáků, kteří jedou tento rok na školu v přírodě

Všichni žáci, kteří odjíždí na školu v přírodě, musí mít od lékaře platné potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Zkontrolujte si, zda tento doklad obsahuje identifikační číslo a potvrzení o očkování.

Posudek o zdravotní způsobilosti je uložen v sekci dokumenty - formuláře.

Slavnostní zahájení školního roku

Školní rok 2018/2019 zahájíme v pondělí 3. 9. 2018 v 7:45 hodin na dopravním hřišti před školou (v případě špatného počasí v tělocvičně školy).

S sebou si děti vezmou přezůvky, aktovku a psací potřeby.

Žáci 1. ročníku budou do jednotlivých tříd rozděleni na slavnostním zahájení.

Subscribe to Základní škola Mikoláše Alše Zlín RSS