Projekt Cesta pstruha

Ve středu 26. dubna jsme se s žáky 6. ročníku a zástupci Ekotýmu zúčastnili vypouštění pstruha potočního a pstruha duhového do řeky Dřevnice. Až pětikiloví pstruzi byli vypuštěni sportovním rybářem a dokumentaristou Jakubem Vágnerem.

Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.

III. KOLO OLYMPIÁDY ZLÍNSKÝCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU

Ve čtvrtek 20. dubna se konalo III. kolo olympiády zlínských škol v orientačním běhu. Pod lyžařským svahem, blízko klubovny SKOB, poměřili svoje síly zástupci osmi zlínských škol. Mezi startujícími běžci naší školy bylo v cíli nejlépe vidět Martina Lipnera ze 6. A, který získal ocenění za 4. místo ve III. kategorii a dvojici Matouš Dědek, Jakub Štolba ze 4. B. Ti doběhli na 7. místě. K celkovému zisku jednatřiceti bodů přispěli i tito závodníci: ze 3. B a 3. C-Adéla Juřenová, Klára Kozmínová, Nikola Kurtanská, Zita Vaňatková, Petr Minařík, Dominik Obadal. Ze čtvrtých tříd – Kateřina Návojová, Tereza Buršíková, Antonie Ondruchová, Anna Majerová, Adéla Koňaříková, Michaela Chocholatá a Alexandr Chardikov. Všem startujícím patří velké uznání za to, jak skvěle zvládli nelehké povětrnostní podmínky a za pomoc nováčkům v soutěži. Za fotografie děkujeme fotografu SKOB Zlín, panu Jiřímu Pekárkovi.

Mgr. Alois Zimula

Další fotografie najdete ve fotogalerii.

Úspěchy našeho žáka

Martin Kadlec z 2.C se zúčastnil plaveckých závodů Zlínský sandál, které každoročně pořádá Zlínský plavecký klub. V obou závodech 25m znak, 25m prsa se ve své kategorii umístil na 3. místě a získal krásné bronzové medaile. Brahopřejeme!