Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Kariérový poradce - Volba povolání

Kariérový poradce Mgr. Simona Wunderle

email: simona.wunderle@zsmalse.cz

Individuální schůzku si rodiče mohou domluvit telefonicky - 577 431 309, žáci mají možnost konzultace kdykoli v průběhu přestávek či po vyučování. Pravidelné konzultace v pondělí 13:00 - 13:30 hod.

Důležité informace k přijímacímu řízení - termíny přijímacích zkoušek, forma, odevzdání zápisového lístku - školní rok 2021/2022 ZDE!

Jak postupovat v případě ztráty nebo zničení zápisového lístku:

V případě ztráty nebo zničení zápisového lístku vydává na základě písemné žádosti základní škola, která ho vydala, náhradní zápisový lístek. Součástí žádosti o vydání náhradního zápisového lístku je čestné prohlášení zákonného zástupce žáka, že původní zápisový lístek neuplatnil ani neuplatní ve střední škole. Součástí čestného prohlášení zákonného zástupce nezletilého uchazeče je podpis uchazeče.

Žákovská knížka