Činnost zájmových kroužků

Zájmová činnost ve školní družině

Vážení rodiče,

odpolední zájmová činnost v jednotlivých odděleních dle rozpisu začne od 20. září 2021. Většina zájmových činností bude probíhat v odděleních s výjimkou sportovních kroužků a včelařů.

Sportovní činnosti se týkají I. a II. (úterý) a V. oddělení (čtvrtek).

Tato oddělení budou v uvedené dny v době od 15.30 - 16.15 v tělocvičně. V tuto dobu NENÍ možné děti vyzvedávat.

Včelařský kroužek - III. oddělení (sudý týden) a VI. oddělení (lichý týden) - bude taktéž probíhat mimo oddělení školní družiny. V době od 15.15 - 16.25 NENÍ možné děti vyzvedávat.

Děti navštěvující jiné zájmové činnosti je možno vyzvedávat i v průběhu zájmových aktivit.

Případné dotazy piště na email: kamila.svardalova@zsmalse.cz

Přihlášení do zájmových činností

Přihlášky do zájmových činností v letošním školním roce nebudou nutné. Této činnosti se zúčastní všichni žáci, kteří v uvedené době budou přítomni v daném oddělení. Slučování s jinými odděleními není možné.

Zájmová činnost ve školní družině 2021/2022

Žákovská knížka