Informace o provozu školní družiny

Provoz školní družiny 4. září 2023

V pondělí 4. září bude školní družina v provozu pouze do 12.00. V další dny již bude školní družina v provozu beze změny včetně ranní družiny.

Provoz školní družiny

Vážení rodiče, přečtěte si prosím základní informace o provozu ŠD na školní rok 2023/2024 - ZDE!

Čipový systém a vyzvedávání žáků ze školní družiny

Informace ZDE!

Nové čipy pro žáky I. ročníku budou k vyzvednutí ve školní jídelně ve dnech 30. 8. – 1.9. v době od 8.00 – 14.00 souběžně s čipy na stravné.

Úhrada školní družiny

Platby: měsíční platba činí 300,- Kč

Přihlášení do zájmových činností

Přihlášky do zájmových činností budou žákům rozdány v první dny školního roku. Kapacita kroužku je omezená. V případě Vašeho zájmu prosíme o vyplnění a odevzdání příslušné vychovatelce do 11. září. O zařazení Vašeho dítěte do kroužku budete včas informováni.

Zájmové kroužky ve školní družině začínají v týdnu od 25. září. O zařazení Vašeho dítěte do příslušného kroužku budete zavčasu informováni.

Režim školní družiny 2023/2024