Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Námořníci, vyplouváme...

Týdenní plán 16. - 20. 5. 2022

Týdenní plán 2. - 6. 5. 2022

Týdenní plán 25. - 29. 4. 2022

Týdenní plán 11. - 14. 4. 2022

Týdenní plán 4. - 8. 4. 2022

Týdenní plán 28. 3. - 1. 4.  2022

Týdenní plán 21. - 25. 3. 2022

Týdenní plán 7. - 11. 3. 2022

Týdenní plán 28. 2. - 4. 3. 2022

Den plný dvojek

22.2.2022 na naší škole proběhl Den plný dvojek, kdy se děti měly domluvit na stejném oblečení ve dvojicích. Podívejte se, jak to některým slušelo.

1. pololetní vysvědčení

Tento den probíhal formou hry. A to i učení. Děti pracovali s kartičkami, deskami, puzzle apod. Nezapomněli jsme ani na zvířátka. Jelikož předcházející dny byl silný vítr, tak jsme raději do lesa nešli a krmení jsme zvířátkům házeli do lesa přes plot. Ptáčkům jsme doplnili krmítka. Vysvědčení  si převzaly děti v tělocvičně s eskymákem Nanukem, když zvládly všechny překážky na dráze.

Matematika s krychlemi

Tentokrát jsme si hráli v matematice s plány a krychlemi.

PČ - stavebnice

Jsme také výborní stavitelé. Posuďte sami, jak se nám práce dařila.

Pokusy v družině

I v ranní družince se můžeme učit, a to velmi zábavně. Tentokrát jsme dělali pokusy. Podívejte se, jak nám to šlo.

Příběh pana Tydýta

Konečně jsme se dočkali divadelního představení. Příběh pana Tydýta všechny zaujal a ještě k tomu nám pan Tydýt zůstal ve třídě, protože se mu u nás líbilo. Budeme se o něj starat, aby mu bylo dobře.

Více fotografií je uloženo v galerii.

Bambulky na matematiku a na motoriku

Ve třídě jsme si udělali soutěž s čínskými hůlkami. Pomohlo to k procvičení ruky a zaroveň jsme si trochu započítali.

Fotbal nejen v tělocvičně

Jak trávíme přestávky

Kromě her stavíme obrovské stavby s dřívek. Podívejte se, jak jsme šikovní stavitelé.

Jemná motorika a jazyk český

V jazyce české se děti snažily vytvořit slova pomocí šroubů a zaroveň si tak procvičily jemnou motoriku ruky.

Tři králové

6.1. přivítali i do naší třídy 3 králové a připomněli nám tuto zimní tradici.

Rok 2022 - konečně sníh

Naučili jsme se novou písničku, která přivolává sníh a podívejte se, jak zabralo.

Slabikář

Začátky čtení písmen a slabik jsme již zvládli, proto nastal čas přejít ke Slabikáři. Do třídy zavítala Písmenková víla a každý si po zkoušce čtení mohl převzít Slabikář. Čtení v něm nám už krásně jde.

První sníh nás vytáhl do lesa, abychom si zkusili učení v přírodě i v zimě.

Keramika

Zkoušeli jsme, jestli se nám podaří vyrobit hliněná miska. Všem se výrobek velmi povedl, tak jsme se rozhodli, že ho využijeme k výrobě vánočního "Světa". Jak to dopadlo již všichni víte, protože ho máte již doma.

Les
V lese je nám báječně a rádi se  zde vracíme učit.

Loďka
V pracovní výchově jsme se učili skládat papírovou lodičku. Podívejte se, jak to vypadalo před dokončením.

Halloween
Protože máme v 1.třídě angličtinu, seznámili jsme se i se svátkem, který se v Anglii slaví. Naše kostýmy byly strašidelné stejně, jako počítání a poznávání písmenek. Také jsme si vyrobili strašidýlka a vydlabali dýně. Zahráli jsme si několik her a dnešní den jsme si všichni náramně užili.

Pexeso v JČ
Písmenka se učíme hrou. Jedna z her je pexeso písmen. Tuto hru si můžete hrát i s dětmi doma. Kartičky probraných písmen máte a děti tuto hru znají a moc jim pomůže v utvrzování všech 4 tvarů písmen. Snad se pobavíte i vy, milí rodiče.

POP IT
Hit letošního roku máme i v naší třídě. Nejen, že po této hře sáhnou děti o přestávkách, ale využijeme ji také ve vyučování. Budeme s ní počítat, skládat slabiky a slova, naučíme se s ní orientovat v tabulce, zkusíme si osovou souměrnost a příští rok nám pomůže i při násobilce. No, není to paráda?

Písmeno B
Když se učíme nová písmena, snažíme se je zapamatovat různou metodou a toto je jedna z nich. Bubliny, bublinková kaše, bublání brčkem. Byla u toho velká legrace.

Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.

Boomwhackery v HV
Na naší škole máme tyto zajímavé hudební nástroje, díky kterým si může zahrát každé dítě na moderní i lidové motivy. A nejdůležitější je, že nás to baví.

Drak
Sice nám nebylo nakloněno počasí při pouštění draků na schůzce s rodiči, ale i tak jsme si nenechali ujít zábavu s drakem a zkusili jsme si každý svého draka vyrobit. Podívejte se, jak se nám to podařilo.

Více fotografií ve fotogalerii.

BESIP
Minulý týden do naší třídy zavítal odborník na bezpečnost silničního provozu pan Patík, který s dětmi probral nástrahy v silniční dopravě a připomenul správné chování na silnici i chodníku.

Ranní družina
Ještě než se začneme učit, mohou se děti protáhnout a zároveň se naučit spolupracovat při hře, kterou nám vyrobili rodiče SRPŠ.

Začínáme se učit první písmena

V září ještě počasí přálo, proto jsme šli procvičovat první písmenka do lesa. Podívejte se ve fotogalerii, jak jim tvoření písmenek šlo.

Žákovská knížka