Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

VČELKY

Týdenní plán 13. - 17. 6. 2022

Týdenní plán 6. - 10. 6. 2022

Týdenní plán 23. - 27. 5. 2022

Týdenní plán 9. - 13. 5. 2022

Týdenní plán 2. - 6. 5. 2022

Týdenní plán 25. - 29. 4. 2022

Týdenní plán 11. - 14. 4. 2022

Týdenní plán 4. - 8. 4. 2022

Týdenní plán 28. 3. - 1. 4.  2022

Týdenní plán 21. - 25. 3. 2022

Týdenní plán 7. - 11. 3. 2022

Týdenní plán 28. 2. - 4. 3. 2022

Plastelína - pracovní činnosti s paní asistentkou Monikou 2. 12. 2021

Více fotografií ve fotogalerii.

1.B - AJ aneb když se řekne STAND UP / SIT DOWN on the table

Tabulkový diktát

Uvolňovací cviky v rámci doučování

Hudební výchova