Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Oddělení školní družiny

Zařazení žáků do oddělení školní družiny

Vzhledem k hygienicko-epidemiologickým opatřením není možné v letošním školním roce žáky z jednotlivých tříd ve školní družině slučovat, každá třída bude zařazena do jednoho oddělení školní družiny. Rozpis viz níže.

Vychovatelky školní družiny

I. oddělení - Alena Cinková - třída I. A