Stezka zdraví

Naše škola má velkou výhodu, že se nachází v těsné blízkosti lesa, čehož s družinou pravidelně využíváme. Vychovatelky ŠD připravily pro děti trasu se zajímavými úkoly a aktivitami vedoucí až ke Stezce zdraví. Původně tato akce byla plánovaná i pro rodiče, ale bohužel počasí nám vůbec nepřálo. Tak jsme si ji prošli v rámci odpolední školní družinky. Po cestě jsme pozorovali přírodu, plnili úkoly, sbírali šišky na podzimní výzdobu a samozřejmě jsme se nejvíce těšili na průlezky, klouzačky a houpačky, které na nás čekaly v cíli naší cesty. U lesního altánu jsme si chvíli odpočinuli a z naučných tabulí se dozvěděli mnoho zajímavého.