Cvičná evakuace školy

V rámci přípravy na mimořádné události jsme si v úterý 21. září vyzkoušeli cvičnou evakuaci celé naší školy.

V 10.30 se rozezněl školní rozhlas, kde paní ředitelka zopakovala pravidla pro evakuaci a následně všichni žáci školy opouštěli budovu školy. Školu se nám podařilo evakuovat v čase okolo 4 minut. Proběhla nezbytná kontrola, zda jsou všichni žáci na seřadištích a paní ředitelka evakuaci zhodnotila. Velkou pochvalu si zasloužili určitě naši prvňáčci, kteří akci zvládli na výbornou.