Žákovský ples 2023

V pátek 21. dubna 2023 se v naší škole uskutečnil ples pro žáky 2. stupně. Tuto akci pořádal školní parlament. Celým plesem nás provázeli moderátoři Anna Švubová a Jonáš Franc, a také DJ Mráz, který nám zpříjemňoval atmosféru na plese. Velmi nás překvapilo vystoupení kouzelníka Mága RADEKRa, který předvedl obdivuhodná kouzla. Na plese byla také tombola s velkým množstvím cen. Děkujeme všem rodičům a sponzorům.

Dalším doprovodným programem bylo taneční vystoupení skupiny 12-6-3-9 (žákyně 9.A) a pěvecké vystoupení Markéty Strnadové z 8.B. Také jsme se naučili dva společné tance - Jerusalemu a Macarenu a měli jsme možnost vyfotit se ve fotokoutku. Během plesu jsme se mohli občerstvit v bufetu, o který se po celou dobu zodpovědně starali Jan Rožnovják a Tomáš Křek z 8. B. Dalších organizačních záležitostí se zhostili Matyáš Vrba, Stella Dalecká, Justýna Sojáková, Julie Čermáková a Zuzana Mikšaníková. Samozřejmě se volil král i královna plesu. Těmi se stali Marek Bis ze 7. A a Tereza Máselníková z 9. A, kteří si na závěr plesu společně zatancovali.

Celý večer panovala skvělá atmosféra mezi žáky i učiteli. Děkujeme všem, kteří se podíleli na úklidu po plese, a také zúčastněným učitelům, především paní učitelce Kazíkové, Černé a Machanové, a členům parlamentu za perfektně zorganizovaný ples.

Už teď se těšíme na další ples v roce 2024.

Za žáky 2. stupně

Julie Čermáková, Nikolas Dlabaja a Richard Baxa