V pátek 19.6. se uskutečnil školní výlet 6. ročníku do CHKO Moravský kras .
I když den byl velmi slunečný a horký , my jsme se příjemně zchladili v Punkevních jeskyních a v propasti Macocha. Poté jsme se projeli na lodičkách po řece Punkvě a výstupem na horní vyhlídku k propasti Macocha jsme ukončili naše putování po oblasti, která patří k nejnavštěvovanějším krasovým oblastem v České republice. A vše , co jsme viděli , si prohlédněte ve fotogalerii.
Mgr. Michaela Navrátilová a Mgr. Marie Petlachová