Vánoční tvořivé dílny

Začátek adventního období na naší škole již tradičně patří vánočním dílnám, které pro rodiče a jejich děti pořádá školní družina. Po dvě odpoledne se školní jídelna proměnila ve velkou kreativní dílnu. Děti si se svými rodiči mohly vyrobit různé druhy adventních věnců, vánoční svícny, přáníčka, ozdoby z keramiky, pěnivé kuličky do koupele, andílky pro štěstí a mnoho jiného. Jako každoročně přišel i pan včelař Novák, který ukazoval dětem, jak vyrobit svíčky z medových plástů. Všechny děti si také měly možnost nazdobit svůj vlastní perníček. Tvoření si pochvalovali jak rodiče, tak i děti. Většina si odnesla domů více krásných výtvorů. Jsme rádi za velkou účast a těšíme se zase za rok.

Bc. Kamila Švardalová