Učebna přírodovědných předmětů

Ve středu 26. dubna jsme slavnostně otevřeli novou učebnu přírodovědných předmětů. Ve škole jsme přivítali paní náměstkyni pro školství Ing. Martinu Hladíkovou, pracovníky odboru školství Magistrátu města Zlína Mgr. Milana Smolu, Hanu Hráčkovou, vedoucí oddělení technické podpory Marcelu Frýdlovou a Milana Mlejnka, zástupce firmy KDZ Vizovice, která se postarala o vybavení nejen nové učebny, ale i přilehlého kabinetu.

Paní náměstkyně přestřihla pásku a do lavic mohli usednout žáci 9. ročníku. Pod vedením Mgr. Igora Šišky jsme mohli sledovat práci žáků v hodině fyziky na interaktivním panelu.

Rekonstrukce učebny byla hrazena z Výzvy IROP – Infrastruktura do základních škol. Věříme, že nové prostředí bude žáky motivovat k většímu zájmu o přírodovědné předměty, budou rozvíjet digitální kompetence a osvojovat si badatelskou výuku.