Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Třídní výlet 6.A

V pátek 20.6. jsme byli na výletě v lanovém bludišti na hradě Helfštýn. Časně ráno jsme šli na vlakové nádraží v Otrokovicích a odtud jsme jeli do Přerova. Tam jsme přesedli na vlak, který nás zavezl do Lipníka nad Bečvou. Protože jsme měli ještě čas a čekali jsme na autobus, tak jsme měli krátký rozchod v centru města. Pak jsme autobusem jeli do Týna nad Bečvou. Už nám pak stačilo vyšlapat veliký kopec a byli jsme u lanového bludiště. Protože jsme byli rychlí, tak byla i chvíle dlouhého čekání. Někteří si povídali nebo třeba hráli volejbal. Pak začal program. První nás poučili o bezpečnosti, my si pak nasadili helmy a jištění a šli jsme lozit. Byli jsme ve velké výšce a mnozí si to moc užili. Program skončil a my se vydali na hrad.

Udělali jsme si prohlídku po hradě, i do věže jsme se podívali. Byl z ní krásný výhled. Pak jsme měli volný program. Dělali jsme různé aktivity, ale pak se výlet pomalu blížil ke konci. Museli jsme dolů z kopce, nasedli na autobus, jeli vlakem a najednou jsme byli v Otrokovicích.

Myslím si, že si všichni výlet užili všemi deseti a bude to naše vzpomínka na dlouhá léta.

Za 6.A Ellen Zahnašová

Prohlédněte si galerii

Žákovská knížka