Tento týden proběhly slavnostní obědy žáků devátých tříd. Paní kuchařky se jako vždy vyznamenaly a nejen, že skvěle uvařily, ale také krásně naaranžovaly stoly. Oběd měl slavnostní charakter, který byl zahájen přípitkem a krátkým proslovem paní ředitelky a paní kuchařek. Deváťáci pak celé kuchyni poděkovali a předali malý dárek. Žáci měli možnost si neformálně popovídat s vedením školy a s třídním učitelem. Slavnostní oběd byl pro deváťáky příjemným rozloučením se školní jídelnou.
Za třídní učitele 9. r. Mgr. Igor Šiška