Školní rok 2022/2023 zahájen!

Prázdniny jsou za námi a my jsme ve čtvrtek 1. září zahájili nový školní rok 2022/2023. Dobrá nálada, usměvaví učitelé, natěšené děti doprovázené rodiči a dalšími rodinnými příslušníky. Tak vypadalo letošní zahájení školního roku, které se obešlo bez pandemických restrikcí.

Prvňáčci začínali o něco později. Prvním školním dnem je provázela zvířátka, která vyprávěla o naší Ekoškole a na závěr prohlásila, že se jedná o žákyně 9. ročníku, které se budou o prvňáčky po celý školní rok starat.

Žáky přišly také pozdravit a přivítat zástupkyně školské rady i sdružení rodičů Ing. Eva Hoke PhD. a doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D., které všem školákům popřály úspěšný školní rok. Při odchodu ze školy na všechny čekalo překvapení, o které se postarala 13ka Gelateria. Každý žák si mohl vybrat ze šesti nabízených druhů výborných zmrzlin a pro rodiče byla připravena voňavá káva.

Dnešní den si tak užili všichni, a to díky sponzorskému zajištění jednoho z našich rodičů - pana Svačiny, zaměstnance firma Retigo a majitelů 13ka Gelaterie Marka Kašpara a Jiřího Poláška.

Celou akci dokumentoval fotograf MF Dnes.