Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Škola udržitelného rozvoje 1. stupně

Za aktivní činnost v oblasti environmentální výchovy...

 

Titul Škola udržitelného rozvoje se propůjčuje vždy na tříletá období, po kterých je nutné obhájit, že je škola nadále aktivní v realizaci programu podporujících udržitelný rozvoj. V letošním školním roce KEV opět hodnotil naše aktivity a titul nám na období 2024-2026 udělil. Nadále tedy užíváme titul „Škola udržitelného rozvoje – 1. stupeň“.

 

Velmi si získaného titulu vážíme, neboť je oceněním práce žáků, ale také zaměstnanců školy.

Za aktivní činnost v oblasti environmentální výchovy jsme získali titul "ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE 1. STUPNĚ PRO OBDOBÍ 2018-2020". Tento certifikát propůjčuje Klub ekologické výchovy Praha spolu s Českou komisí pro UNESCO školám, které svou aktivitou a přístupem k životnímu prostředí naplňují principy udržitelného rozvoje pro budoucí generace

Školy jsou kategorizovány do tří stupňů. 1. stupeň (nejvyšší) je udělován institucím s dlouhodobými zkušenostmi s komplexní realizací EV a zapojením většiny pedagogů, se zpracovaným dlouhodobým i krátkodobým Školním programem environmentální výchovy, školám, jež zahrnuji do svých aktivit i veřejnost.

 

Pro období 2015-2017 jsme obhájili titul Škola udržitelného rozvoje.

Informace k získání titulu:

Školy jsou kategorizovány do tří stupňů. Naše škola získala 1. stupeň - nejvyšší.

1. stupeň

Škola s dlouhodobými zkušenostmi s komplexní realizací environmentální výchovy, kdy jsou zapojeni téměř všichni pedagogové. Na škole působí koordinátor environmentální výchovy, který se účastní dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ekologie a životního prostředí. Je zpracován dlouhodobý i krátkodobý (na jeden školní rok) školní program environmentální výchovy. Škola realizuje programy k EV v průběhu školního roku a zapojuje do svých aktivit i veřejnost. Postupně se stává centrem vzdělávání pro udržitelný rozvoj v rámci regionu, kdy spolupracuje se školami v okolí a podílí se na dalším vzdělávání pedagogů z okolních škol.

Žákovská knížka