KEMP SURVIVOR

Pro žáky 2. stupně byl připraven kemp s názvem „Survivor“. Během týdne účastníci prošli okolí školy, vyrazili na Malenovický hrad a také vyjeli do okolí Zlína, na Ploštinu a do Vizovic na Janův hrad.

Dny strávené v přírodě probouzely v dětech tvořivost, radost ze hry a zápal pro vytyčený cíl. Účastníci sami od sebe vytvářeli týmy a vymýšleli strategie. Mobilní telefony vyměnili za dřevo, kůru, rostliny a šišky.

Pevně věříme, že budou v přírodě trávit hodně času i o prázdninách a spokojený úsměv na tvářích i nová přátelství vydrží co nejdéle.

Mgr. Václav Talaš, Mgr. Václav Pavlíček, Mgr. Pavlína Pištínková