Karneval ve školní družině

Ve středu 7. března odpoledne bylo v družině veselo. Zástup krásných a zajímavých masek roztančil celou tělocvičnu. Tanečně-hudebním odpolednem prováděla beruška Petra se svými pomocnicemi – havajskými tanečnicemi, králíkem, princeznami, Křemílkem a Vochomůrkou i neohroženou šelmou.

V karnevalovém reji masek se nám postupně předvedli tradiční masky princezen, víl, rytířů, klaunů, andělů, kouzelníků, pirátů, ale i jiné pohádkové bytosti – Červená Karkulka, Bílá paní, trpaslík permoník, vlk a mnohé další. Zpracování některých masek bylo opravdu kreativní – poprvé jsme viděli masku kaktusu, plameňáků i mořské panny.

Odpoledne plné pohybu, tance, smíchu a dovádění velmi rychle uběhlo, ale z reakcí dětí bylo zřejmé, že si jej užily.

Bc. Kamila Švardalová