ANGLIČTINA S RODILÝM MLUVČÍM

Stejně jako v loňském školním roce, tak i letos bude žákům zpestřovat hodiny angličtiny rodilý mluvčí, KARL MARTIN, zakladatel a ředitel jazykové školy ENGLISH IN ZLIN. Karl letos přijde celkem 7x a průběžně navštíví všechny třídy od 4. do 9. ročníku.

V pátek 6.10. měl Karl angličtinu ve všech 7. a 8. třídách a také ve třídě 4.A. S většinou žáků se viděl poprvé, proto bylo tématem hodin „Getting to know one another“ (Poznejme se navzájem). Starší žáci, kteří už se s Karlem znají, hovořili o svých zálibách, volném čase a o svých zážitcích z léta.

Zejména mladší žáci si hodiny užili s nadšením a zaslouží si pochvalu za aktivní spolupráci.

Příští návštěva bude v pátek 10.11.2023.

Za všechny angličtináře

Mgr. Pavlína Pištínková