Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Předávání školních triček

Píseň „Když jsem já sloužil“ zněla ve středu 11. května v areálu školy. Žákům 9. ročníku ji přišli zazpívat žáci I. B s paní učitelkou Mgr. Václavkovou, která je doprovázena hrou na housle. Žáci 9. ročníku převzali školní trička a pomalu se tak začali loučit s naší základní školou.

Prohlédněte si galerii

Žákovská knížka