Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Matematická soutěž družstev

V pátek 10. června se vydalo 5 týmů z naší školy ze 4. a 5. ročníků na matematickou soutěž družstev. Tuto soutěž pořádala UTB a probíhala v Centrálním parku na Jižních Svazích. Pomocí různých příkladů, šifer a rébusů žáci zachraňovali bájný hrad Zlínštejn. Nejlépe si vedlo družstvo z naší 5. A, které nakonec zvítězilo v konkurenci 35 družstev. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Sabina Brázdilová

Prohlédněte si galerii