Kancelář školy: 577 431 309
Ředitelka školy: 577 431 387
Zástupkyně ředitelky školy: 577 019 051
Školní družina: 734 574 869
Jídelna: 734 574 899,
Školník: 734 574 889
E-mail: zsmalse@zsmalse.cz
IČ: 71 008 144  IZO: 102 319 499

Datová schránka: 6cpmunv

 

 

Jste zde

činnost zájmových kroužků

Pompony v tanečkách

I v letošním roce nacvičujeme sestavu s našimi oblíbenými pompony. Moc nás to baví. :) 

 

 

 

Keramické květinky

 

 

Přestože zima jen tak brzy neskončí, my

v keramickém kroužku se již chystáme na jarní výzdobu. Musíme pracovat s velkým předstihem, protože výroba každého výtvoru nám trvá mnohdy i několik týdnů. 

 

 

 

Mráz kouzlí

 

 

Ve výtvarce jsme si naposledy vytvořili nádherné mrazivé obrázky a k tomu jsme potřebovali pouze vodovky, sůl a trošku vody. Povedly se, co říkáte? 

 

 

 

 

  

 

 

Chrlící příšera a statická elektřina

V poslední hodině v kroužku Debrujárů byl náš úkol vytvořit chrlící příšeru. Jak na to? Každý dostal zavařovací sklenici, barevný papír a dle své fantazie si vyrobil svoji "příšerku". Poté jsme smíchali barvivo, ocet, jedlou sodu, vodu a pozorovali, komu "příšerka" vyrostla nejvíc. 

 

 

 

 

 

V předchozích hodinách jsme se věnovali pokusům se statickou elektřinou. Většinou totiž věříme jen tomu, co vidíme. Jednoduchými fyzikálními experimenty si můžeme dokázat přítomnost neviditelné elektřiny. Nám k tomu stačily pouze nafukovací balónky a ebonitová tyč. 

 

 

 

Pečeme perníčky

 

Pečení perníčků patří k činnostem, na které se v našem včelařském kroužku každý rok moc těšíme. Zvládli jsme je dokonce i nazdobit a malou výslužku jsme si odnesli domů. 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční besídka v dovedných rukách

 

Před vánočními prázdninami jsme si v kroužku dovedné ruce jako každoročně navzájem předali drobné dárečky, připravili pohoštění a připili dětským šampaňským. 

 

 

 

 

Keramické sovičky

 

Žáci, kteří navštěvují keramický kroužek si

z poslední hodiny odnesli krásné sovičky. Snad k Vám dorazily v pořádku ... daly nám totiž pořádně zabrat, výsledek ale stojí za to.  

 

 

 

 

Stránky

Subscribe to RSS - činnost zájmových kroužků