Novoroční výšlap

Jak na Nový rok, tak po celý rok, říká se:-) A proto jsme se opět vydali na Novoroční výšlap s hůlkami z Majáku do Malenovic.

Procházka na čerstvém vzduchu byla výborným vstupem do roku 2018.

Všem přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2018.

Silvestrovský táborák

Poslední den v roce 2017 jsme se potkali na našem již tradičním silvestrovském táboráku. Počasí nám dopoledne sice moc nepřálo, ale nakonec se umoudřilo a my jsme mohli špekáčky opékat. Své obdivuhodné zálesácké dovednosti prokázali tatínci, kterým se podařio rozdělat oheň v ohništi plném vody:-)

Zahráli jsme si hry, ochutnali cukroví, popovídali a zakončili společně náš úšpěšný rok 2017:-)

Bruslení

V sobotu 30. 12. 2017 jsme se sešli na bruslení pořádaném Sdružením rodičů na zlínském zimním stadionu. Po vánočním lenošení to byla příjemná změna:-)

Vánoce v naší třídě

Předposlední den ve škole před Vánoci, jsme si společně předávali dárečky. Naladili jsme se tak  na nedělní Štědrý den.

Všechny dárečky nás moc potěšily.:-)

Zpívání v Českém rozhlase

Ve středu 20. 12. 2017 jste nás mohli slyšet zpívat v Českém rozhlase naši letošní třídní písničku "Když nemůžeš, tak přidej".

Zvukový záznam si můžete poslechnout zde.

Vánoční besídka - Mrazík

Před Vánoci jsme si pro rodiče, prarodiče  a kamarády připravili dramatizaci známé pohádky Mrazík. Nácvik pohádky i besídku jsme si výborně užili:-))

Ve čtvrtek 21.12. jsme pohádku zahráli také kamarádům z 1., 4., 6. a 8. tříd.

Všechny děti bych chtěla moc pochválit za jejich skvělé herecké výkony:-) Už se těším na další ztvárnění pohádky.

Více fotek zde:

Pečení perníčků

Jako každý rok už jsme se těšili na tradiční vánoční pečení. Letos jsme pekli perníčky. Moc děkujeme maminkám za přípravu těsta a tatínkům Ondry, Terezky a Aničky za svělou pomoc u pečení.

Po perníčkách se na besídce jen zaprášilo:-)))

Ekoprogram Tonda Obal

Protože jsme žáky školy, která se pyšní titulem Ekoškola, rádi jsme se zúčastnili ekologického programu "Tonda Obal", který nám předal mnoho nových užitečných informací o třídění odpadů a jeho důležitosti.

Čertovská škola

V úterý 5. 12. jsme se opět učili v "čertovské" škole. Řešili jsme zapeklité úlohy od Lucifera, čertovská cvičení a namalovali si své pekelné portréty.

Na kontrolu k nám zavítala sama paní Luciferová a potom také Mikuláš se svou družinou. Ti, kteří měli v knize hříchů nějaký záznam, se museli vykoupit básničkou nebo písničkou.

Máme novou tabuli:-)

Máme ve třídě novou interaktivní tabuli. Skvěle nám pomáhá při práci a zpestřuje výuku.

Moc děkujeme:-))

Subscribe to RSS - 4.A