Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Týdenní plán 16. - 20. 5. 2022

Týdenní plán 9. - 13. 5. 2022

Týdenní plán 2. - 6. 5. 2022

Týdenní plán 25. - 29. 4. 2022

Týdenní plán 19. - 22. 4. 2022

Týdenní plán 11. - 14. 4. 2022

Týdenní plán 4. - 8. 4. 2022

Týdenní plán 28. 3. - 1. 4.  2022

Týdenní plán 21. - 25. 3. 2022

Týdenní plán 14. - 18. 3. 2022

Týdenní plán 7. - 11. 3. 2022

Týdenní plán 28. 2. - 4. 3. 2022

Dýňobraní

Na závěr letošní netradiční školy v přírodě nás čekalo milé překvapení. Naši rodiče v čele s paní Patákovou pro nás připravili na hřišti v Loukách „dýňobraní“. Dlabali jsme dýně, které teď zdobí vchod naší školy, tvořili jsme, závodili, opékali špekáčky a soutěžili o nejlepší doma upečený podzimní koláč.  A hlavně jsme strávili příjemné odpoledne s našimi rodinami. Děkujeme všem, kteří přišli a hlavně těm, kteří pro nás akci připravili.

Odkaz na fotogalerii: https://zsmalse2a.rajce.idnes.cz/

Žáci a paní učitelka ze 4. A

Projekt Zlín ve 4. třídách

V minulém týdnu jsme netradičně trávili školu v přírodě v okolí školy. Žáci se dozvěděli hodně zajímavých informací o městě Zlíně a významných osobnostech našeho města.

Během terénní exkurze po městě jsme objevovali dávno zapomenutá místa jako např. starý hřbitov, vyhořená škola, pravěké hradiště… V dalších dnech jsme si vyzkoušeli práci hrnčířů a připomněli staré zlínské pověsti. Víme, podle čeho město dostalo své jméno i kdo to byl rytíř Miloš. Nezapomněli jsme ani na významného Tomáše Baťu, se kterým nás seznámila naučná stezka lesem.

Ve třech dnech se toho žáci naučili hodně a město Zlín se pro ně jistě stalo ještě zajímavější.

Mgr. Olga Šuranská, Mgr. Sabina Brázdilová

Žákovská knížka